Popis

Skleněný hrob/ pomník - Chráněno patentem

Náš hrob je tvořen z ocelové (železné) konstrukce, která je nerezová ( pozinkovaná) v libovolném rozměru a tvaru tak, aby konstrukce nekorodovala.

Na této konstrukci je připevněn speciální materiál, který je odolný proti veškerým vlivům, včetně vlhkosti a teprve pak je připevněno bezpečnostní sklo.

Sklo je bezpečnostní kalené ESG různé síly, tvaru a rozměru dle požadavku zákazníka, na skle bude tisk libovolný dle přání zákazníka např. foto zesnulého a vše, co měl zesnulý rád, jakýkoli motiv a libovolné barvy, jsme schopni udělat jakoukoli věc.
Výhody je mnohem levnější, lepší údržba, není potřeba speciální montáže, tu si zvládne každý nainstalovat i sám a hlavně je to úplně jiný moderní nepřekonatelný design.

Sklo float 6mm, ESG (bez značky kalení), bez HST testu

Epitafní deska float 12mm, tvar dle výkresu, ESG (bez značky kalení), bez HST testu

Grafické zpracování: v ceně dva návrhy, každý další návrh zpoplatněný 1000 Kč / bez DPH.

Termín dodání 3-4 týdny od objednání a odsouhlasení vizualizace.

Kvalita vizualizace, každý monitor zobrazuje barvy trochu jinak (díky různému nastavení a barevné hloubce), takže barvy motivu na hotovém skle mohou být mírně odlišné od zobrazení náhledu na monitoru.

Případným zvětšováním motivu může být v některých případech ovlivněna kvalita, ostrost, eventuelně i barevnost tisku.

Výsledná barevnost motivu je lehce ovlivněna i výrobním procesem (tiskem), barvou skla a okolním prostředím (denní světlo, barva osvětlení a dalšími vlivy.)

Pokud požadujete přesnou kontrolu barevnosti a kvality tisku motivu na hotovém skle, nabízíme možnost výroby vzorku.

Vzorek do velikosti A4 bude zpoplatněn částkou 500Kč / ks bez DPH. Pokud vzorek požadujete pouze pro kontrolu kvality tisku, je ho možné vyrobit na běžném skle tl. 6mm do 2 týdnů.

Pokud vzorek požadujete pro přesnou kontrolu barevnosti, doporučujeme vzorek vyrobit na stejném skle, které bude použito pro celou zakázku - v tomto případě bude výroba vzorku trvat stejně dlouho jako zakázka, tzn. 3 - 4 týdny od objednání.
Kvalita Vámi dodané fotky musí mít kvalitu min 200 dpi.

 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím